- Ağustos 30, 2023
- No Comment
- 233
Fatsa Belediyespor 27 Gün Sonra Ordu’ya Geliyor
TFF 3.Lig ekiplerinden Fatsa Belediyespor, yeni sezon öncesinde ilk iki etap kamp çalışmaları için Afyon’da çalışmalar sürdürürken 27 gün süren…
![Fatsa Belediyespor 27 Gün Sonra Ordu’ya Geliyor](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/08/Fatsa-Belediyespor-2.jpg)
TFF 3.Lig ekiplerinden Fatsa Belediyespor, yeni sezon öncesinde ilk iki etap kamp çalışmaları için Afyon’da çalışmalar sürdürürken 27 gün süren iki etaplı kamp çalışmasının ardından takım Ordu’da toplanacak.
2023-2024 sezonunda TFF 3.Lig’de zirve mücadelesi içerisinde olması beklenen Fatsa Belediyespor, Afyon’da antrenmanların sonuna geldi. 3 Ağustos’ta Afyon’da topbaşı yapan ve iki etaplı bir çalışma halinde Afyon’da çalışan Fatsa Beledieyspor’da kampa nokta koyulacak ve takım izne çıkmasının ardından Ordu Fatsa’da yeniden toplanacak.
Fatsa Belediyespor’da yenilenen yönetim, teknik heyet ve futbolcu kadrosuyla ilk kez Ordu’da çalışacak olan takım, ilk resmi maçtan 5 gün önce yeniden toplanacak. 9 Ağustos’ta kendi sahasında Karbel Karaköprü Belediyespor ile karşılaşacak olan Fatsa Belediyespor’da teknik direktör Murat Parlak takıma Afyon kampının ardından izin verecek ve takım hafta başında yeniden toplanacak.
Ordu’yu 3.Lig’de temsil edecek olan Fatsa Belediyespor’da sezon öncesinde oynanan hazırlık maçlarında ise Ayvalıkgücü Belediyespor ile 2-2 berabere kalınmış, Bulvarspor karşısında 1-0 kaybedilmiş ve son olarak Turgutluspor karşısında 1-0 galip gelinmişti.
SAMET KARADAĞ