- Ağustos 30, 2023
- No Comment
- 312
Orduspor 1967 A.Ş., Yeni Ordu Stadyumu’nda Hazırlık Maçı Yapacak
TFF 3.Lig ekiplerinden Orduspor 1967 A.Ş., yeni sezon öncesinde son hazırlık maçını Yeni Ordu Stadyumu’nda 3.Lig ekibi Eynesil Belediyespor ile…
![Orduspor 1967 A.Ş., Yeni Ordu Stadyumu’nda Hazırlık Maçı Yapacak](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/08/Yusuf-Avcilar.png)
TFF 3.Lig ekiplerinden Orduspor 1967 A.Ş., yeni sezon öncesinde son hazırlık maçını Yeni Ordu Stadyumu’nda 3.Lig ekibi Eynesil Belediyespor ile Cumartesi günü oynayacak.
2023-2024 sezonunda TFF 3.Lig’de mücadele edecek olan ve bu ligde kulüp tarihindeki üçüncü sezonuna girecek olan Orduspor 1967 A.Ş.’de hazırlıklar devam ediyor. Afyon’da kamp yapan ve kampı noktaladıktan sonra izne çıkan Orduspor 1967 A.Ş., lige hazırlık maçı ile hazırlanacak.
Teknik Direktör Cüneyt Tiryaki önderliğindeki Orduspor 1967 A.Ş., yeni sezon öncesinde 3.Lig 2.Grup ekibi Eynesil Belediyespor ile hazırlık maçı yapacak. Sezonun ilk haftasında ligin yeni ekibi Sultanbeyli Belediyespor’u konuk edecek olan Orduspor 1967 A.Ş., bu maç öncesinde Yeni Ordu Stadyumu’nda Eynesil Belediyespor’u ağırlayacak.
Orduspor 1967 A.Ş. ile Eynesil Belediyespor arasındaki hazırlık karşılaşması 2 Eylül Cumartesi günü saat 19:00’da Yeni Ordu Stadyumu’nda oynanacak.
SAMET KARADAĞ