- Ekim 17, 2023
- No Comment
- 229
Fatsa Belediyespor Bir Ay İçinde İkinci Kez Aynı Takımla Oynayacak
TFF 3.Lig’de mücadele eden ve son olan Büyükçekmece Tepecikspor A.Ş.’yi yenerek moral bulan Fatsa Belediyespor, 27 Eylül’de Ziraat Türkiye Kupası’nda…
![Fatsa Belediyespor Bir Ay İçinde İkinci Kez Aynı Takımla Oynayacak](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/10/IMG_1290.jpeg)
TFF 3.Lig’de mücadele eden ve son olan Büyükçekmece Tepecikspor A.Ş.’yi yenerek moral bulan Fatsa Belediyespor, 27 Eylül’de Ziraat Türkiye Kupası’nda karşı karşıya geldiği Merkür Jet Erbaaspor ile bu sefer ligde karşılaşacak.
2023-2024 sezonunda ligde şampiyonluk hesapları içerisine giren Fatsa Belediyespor, Büyükçekmece Tepecikspor A.Ş.’yi yenerek Play-Off potasına girmeyi başardı. Fatsa Belediyespor’da teknik direktör Murat Parlak, alınan galibiyet ile birlikte takıma izin verirken Salı günü yeniden toplanacak olan Fatsa Belediyespor bu sezon yakın zamanda rakip olduğu bir takımla ligde karşı karşıya gelecek.
Ziraat Türkiye Kupası 1.Tur’unda 27 Eylül’de sahaya çıkan Fatsa Belediyespor, deplasmanda kendi grubunda yer alan Merkür Jet Erbaaspor ile karşı karşıya gelmişti. Fatsa Belediyespor, kupada 50 dakikasını bir kişi fazla oynadığı maçta rakibine 3-0 yenilerek kupaya veda etmişti. Fatsa Belediyespor’da teknik direktör Murat Parlak kupa mesaisinde takımda fazla şans bulmayan isimlere şans verirken, lig maçında ise rotasyon yapmayacak.
Bu sezon bir ay içinde ikinci kez karşı karşıya gelecek olan Merkür Jet Erbaaspor ile Fatsa Belediyespor arasındaki mücadele öncesinde, Merkür Jet Erbaaspor 15 puanla 3.sırada yer alırken Fatsa Belediyespor ise 9 puanla 6.sırada yer alıyor.
SAMET KARADAĞ