- Ekim 17, 2023
- No Comment
- 544
Gökhan Kolomoç’ta 52 Orduspor Futbol Kulübü’ne Geliyor
TFF 3.Lig’de mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde teknik direktörlük görevine son olarak 2.Lig’de yer alan Bucaspor 1928’i çalıştıran Ahmet…
![Gökhan Kolomoç’ta 52 Orduspor Futbol Kulübü’ne Geliyor](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/10/gokhan-kolomocc.jpeg)
TFF 3.Lig’de mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde teknik direktörlük görevine son olarak 2.Lig’de yer alan Bucaspor 1928’i çalıştıran Ahmet Yıldırım getirilirken, Ahmet Yıldırım’ın son dönemde her gittiği yere götürdüğü yardımcı antrenör Gökhan Kolomoç’un da Ordu’ya gelmesi bekleniyor.
2023-2024 sezonunda Yavuz İncedal ile 3.Lig’de şampiyonluk hesapları yapan 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde sezonun ilk mağlubiyeti Aliağa Futbol A.Ş. karşısında alınırken bu aynı zamanda Yavuz İncedal’ın son maçı olmuştu. Hem alınan mağlubiyet hem de kötü futbol sonrasında Yavuz İncedal’ı gönderen 52 Orduspor Futbol Kulübü, göreve ise Ahmet Yıldırım’ı getirdi. Ahmet Yıldırım’ın teknik ekibinde ise tanıdık bir isim yer alıyor.
Futbolculuk döneminde Orduspor formasını 2.Lig’de giyen ve kaptanlık yapan Gökhan Kolomoç, Mor-Beyazlı forması 1.Lig’de de giymişti. Şükrü Bodur’un başkanlığında 2.Lig’de şampiyonluk yaşayan Orduspor’da kaptan olan Gökhan Kolomoç, yıllar sonra Şükrü Bodur ile yeniden buluşacak. 52 Orduspor Futbol Kulübü Başkanı olan Şükrü Bodur, Gökhan Kolomoç ile yıllar sonra farklı bir takımda farklı bir rolde buluşacak. Gökhan Kolomoç, futbolculuk döneminde Orduspor formasını 100 maçın üzerinde giymişti.
Ahmet Yıldırım ile ilk olarak Gümüşhane Sportif Faaliyetler A.Ş.’de bir araya gelen Gökhan Kolomoç daha sonra tecrübeli teknik adamın görevinde Sakaryaspor A.Ş., GMG Kastamonuspor,, Ahlatcı Çorum Futbol Kulübü, Amed Sportif Faaliyetler, Anagold 24 Erzincanspor ve son olarak Bucaspor 1928’de birlikte görev almıştı.
SAMET KARADAĞ