- Ağustos 22, 2023
- No Comment
- 175
Fatsa Belediyespor, Bulvarspor ile Karşılaşacak
TFF 3.Lig ekiplerinden Fatsa Belediyespor’da Afyon kampı devam ederken, yeni sezon hazırlık kampı sürecinde Fatsa Belediyespor bu akşam Bulvaspor ile…
![Fatsa Belediyespor, Bulvarspor ile Karşılaşacak](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/08/fatsa-belediyespor.png)
TFF 3.Lig ekiplerinden Fatsa Belediyespor’da Afyon kampı devam ederken, yeni sezon hazırlık kampı sürecinde Fatsa Belediyespor bu akşam Bulvaspor ile karşı karşıya gelecek.
2023-2024 sezonunda adeta kimlik değiştiren ve yönetim, teknik heyet ve futbolcu kadrosu yenilenen Fatsa Belediyespor’da hazırlıklar devam ediyor. Geçmiş sezonların aksine bu sezon kampa giden ve hatta sezon açılışını da Afyon kampında yapan Fatsa Belediyespor’da yeni sezon öncesinde hazırlık maçları hız kazandı. Fatsa Belediyespor, kampın ikinci hazırlık maçında Bulvarspor ile karşılaşacak.
Afyon’da 1.Etap kamp çalışmalarında daha çok güç ve kuvvet çalışan Fatsa Belediyespor, ikinci etapta ise taktik çalışmalara ağırlık verdi. Fatsa Belediyespor’da kampın ilk hazırlık maçı Ayvalıkgücü Belediyespor ile oynanırken, karşılaşmanın 90 dakikası 2-2 sona ermişti. Fatsa Belediyespor, kampın ikinci hazırlık maçında ise TFF 3.Lig ekibi Bulvaspor ile karşılaşacak.
Fatsa Belediyespor ile Bulvarspor arasındaki hazırlık maçı 22 Ağustos Salı saat 18:00’de Afyon Kamp Merkezi M2 sahasında oynanacak.
SAMET KARADAĞ