- Ağustos 22, 2023
- No Comment
- 123
Orduspor 1967 A.Ş.’de Moraller Yerinde
TFF 3.Lig’de mücadele edecek olan Orduspor 1967 A.Ş.’de yeni sezon öncesinde hazırlıklar Afyon’da sürerken, takımda moraller yerinde. 2023-2024 sezonunda TFF…
![Orduspor 1967 A.Ş.’de Moraller Yerinde](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/08/orduspor-1967-a.s.jpeg)
TFF 3.Lig’de mücadele edecek olan Orduspor 1967 A.Ş.’de yeni sezon öncesinde hazırlıklar Afyon’da sürerken, takımda moraller yerinde.
2023-2024 sezonunda TFF 3.Lig’de yeni bir yapılanma ile girecek olan Orduspor 1967 A.Ş.’de yeni sezon hazırlıkları devam ediyor. Sezonun açılışını Ordu’da Karşıyaka Tesisleri’nde yapan ve ilk olarak Muzaffer Taşkın önderliğinde sezona başlayan Orduspor 1967 A.Ş.’de daha sonra yönetim değişmiş ve akabinde göreve Cüneyt Tiryaki getirilmişti.
Orduspor 1967 A.Ş.’de yeni sezon öncesinde ikinci etap kamp çalışmaları Afyon’da başlarken kampın ilk hazırlık maçıda Merkür Jet Erbaaspor ile oynanmıştı. Orduspor 1967 A.Ş. hazırlık maçında rakibini 2-0 yenerek takımda moraller yükseldi. Ordu ekibinde kamptaki moral ise son olarak masör Harun Dobruca’nin doğum günü kutlanarak tavan yaptı.
TFF 3.Lig ekibi Orduspor 1967 A.Ş.’nin yeni sezondaki rakipleri ise 23 Elazığ Futbol Kulübü, Adana 1954 Futbol Kulübü, Alanya Kestelspor, Balıkesirspor, Bergama Belediyespor, Bursa Yıldırımspor
Çatalcaspor, Güneş Holding Çankaya Futbol Kulübü, Kahramanmaraşspor A.Ş., Muş 1984 Muşspor, Nevşehir Belediyespor, Sebat Gençlikspor, Siirt İl Özel İdarespor, Sultanbeyli Belediyespor ve Tokat Belediye Plevnespor oldu.
SAMET KARADAĞ