- Ekim 3, 2023
- No Comment
- 254
Fatsa Belediyespor, Fatsa İlçe Sahası’nda Hazırlanıyor
TFF 3.Lig’de mücadele eden Fatsa Belediyespor mücadele ettiği 3.Grup’ta geçen haftayı bay geçen kulüp olurken, yeni haftanın hazırlıklarını ise Fatsa…
![Fatsa Belediyespor, Fatsa İlçe Sahası’nda Hazırlanıyor](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/09/Fatsa-Belediyespor-2.png)
TFF 3.Lig’de mücadele eden Fatsa Belediyespor mücadele ettiği 3.Grup’ta geçen haftayı bay geçen kulüp olurken, yeni haftanın hazırlıklarını ise Fatsa İlçe Stadyumu’nda sürdürüyor.
Son maçını Türkiye Kupası 1.Tur’unda oynayan ve deplasmanda rakip Merkür Jet Erbaaspor’un 40.dakikada 10 kişi kaldığı karşılaşmayı 3-0 kaybeden Fatsa Belediyespor, yeniden lige döndü. Fatsa Belediyespor’da ligde şu ana kadar oynanan üç karşılaşmada alınan iki galibiyetle birlikte zirve hesapları henüz ilk haftalarda yapılırken, takım Fatsa İlçe Stadyumu’nda yoğun yağışa rağmen hazırlanıyor.
Fatsa Belediyespor’da teknik direktör Murat Parlak, kupa maçında dinlendirdiği as oyuncuları yeni haftaya hazırlarken ligde son oynanan Sivas Dört Eylül Futbol Kulübü A.Ş. maçında atılan tek gol ve devamında gol atılmadan geçilen Türkiye Kupası maçının ardından ise hücum oyuncularıyla özellikle ilgilenmeye başladı.
Teknik Direktör Murat Parlak’ın yeni hafta öncesinde antrenmanlarda farklı hücum varyasyonları denediği ve yeni maçlarda daha gollü bir takım izlettirmek istediği öğrenildi.
SAMET KARADAĞ