- Ekim 4, 2023
- No Comment
- 291
Orduspor 1967 A.Ş. 3.Lig’de 60 Takım Arasında 58.sırada
TFF 3.Lig’de bu sezon dört farklı grupta 60 takım mücadele ederken, Orduspor 1967 A.Ş. bu sezon dört haftalık sürecin ardından…
![Orduspor 1967 A.Ş. 3.Lig’de 60 Takım Arasında 58.sırada](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/09/Orduspor-1967-A.S.jpg)
TFF 3.Lig’de bu sezon dört farklı grupta 60 takım mücadele ederken, Orduspor 1967 A.Ş. bu sezon dört haftalık sürecin ardından en az puan alan 58.takım oldu.
2023-2024 sezonunda şampiyonluk parolası ile başlayan ancak dört maçta aldığı dört mağlubiyet ile grubunda ligin dibine demir atan Orduspor 1967 A.Ş., ligin dört haftalık sürecini dördüncü grupta puansız tek takım oldu. Orduspor 1967 A.Ş., 3.Lig’deki 60 takım arasında ise bu sezon puanı olmayan üç takımdan birisi olarak dikkat çekti.
TFF 3.Lig 1.Grup’ta bu sezon dört haftalık süreçte tüm takımlar puan alırken son iki sırada birer puanla Malatya Arguvan Belediyespor ve Gümüşhane Sportif Faaliyetler A.Ş. alırken, 2.Grup’ta da ligin dibinde yine birer puanla Ergene Velimeşespor ve Amber Çay Eynesil Belediyespor yer alırdır.
Orduspor 1967 A.Ş.‘nin puan ve averaj farklı ile geçebildiği iki takımın yer aldığı 3.Grup’ta 1922 Konyaspor eksi altı averaj ve sıfır puanda yer alırken, 60 takım arasında 60.olan Sivas Dört Eylül Futbol A.Ş.’nin puanı ise -3. Oynadığı dört maçı da birer farkla kaybeden Orduspor 1967 A.Ş. kendi grubunda sıfır puan ve -4 averajla sonuncu sırada yer alıyor.
SAMET KARADAĞ / ÖZEL HABER