- Kasım 29, 2019
- No Comment
- 77
Fatsa Belediyespor İçin Kritik Hafta !
TFF 3.Lig 2.Grup’ta haftalardır ligin dibinde yer alan Fatsa Belediyespor, ligin 15.haftasında Payasspor’u kendi sahasında yenmek istiyor. Haftalardır ligin dibine…
TFF 3.Lig 2.Grup’ta haftalardır ligin dibinde yer alan Fatsa Belediyespor, ligin 15.haftasında Payasspor’u kendi sahasında yenmek istiyor.
Haftalardır ligin dibine demir atan Fatsa Belediyespor, hafta sonu Fatsa İlçe Stadyumu’nda konuk edeceği Payasspor’u yenerek düşme potasından kurtulmak istiyor. Sarı-Lacivertli ekip bu karşılaşma öncesinde 10 puanla ligin son sırasında yer alırken, Payaspor ise 13 puanla 14.sırada yer alıyor.
Deplasman performası ile ligde yokları oynayan Ordu temsilcisi, ligde iç sahada oynadığı son 3 karşılaşmada ise 7 puan toplamayı başardı. Teknik Direktör Niyazi Hüseyinoğlu gözetiminde çalışmalarını sürdüren Fatsa Belediyespor, kritik karşılaşma öncesinde de taraftarlarından büyük destek bekliyor.
Fatsa Belediyespor ile Payasspor arasındaki karşılaşma, 1 Aralık Pazar günü saat 13:00’da Fatsa İlçe Stadyumu’nda oynanacak.
SAMET KARADAĞ