- Ekim 1, 2021
- No Comment
- 79
Fatsa Belediyespor Ligde de Kazanmak İstiyor !
TFF 3.Lig’e istediği gibi başlayamayan Fatsa Belediyespor, Türkiye Kupası’nda kazandığı maçın ardından ligde mücadele edeceği Bursa Yıldırımspor karşısında galibiyet istiyor.…
TFF 3.Lig’e istediği gibi başlayamayan Fatsa Belediyespor, Türkiye Kupası’nda kazandığı maçın ardından ligde mücadele edeceği Bursa Yıldırımspor karşısında galibiyet istiyor.
Geçen sezon ligde beklentileri fazlasıyla karşılaşayan ve ligden düşme noktasında oldukça uzakta olan Fatsa Belediyespor, yeni sezona ise istediği gibi başlayamadı. Sarı-Lacivertli ekip, bu sezon ligde dört maça çıkarken bu maçlardan iki beraberlik ve iki mağlubiyet almıştı.
Hafta içinde Türkiye Kupası 2.Tur maçında Beyoğlu Yeni Çarşı Futbol Kulübü ile karşılaşan ve yedek ağırlıklı çıktığı maçı uzatmaya taşımayı başaran Fatsa Belediyespor, uzatma anlarında bulduğu golle tur atlamıştı. As oyuncularını dinlendiren Teknik Direktör Niyazi Hüseyinoğlu, ligin 5.haftasonda oynanacak olan Bursa Yıldırımspor maçında ise mutlak galibiyet hedefliyor.
Bursa Yıldırımspor ile Fatsa Belediyespor arasındaki karşılaşma 3 Ekim Pazar günü saat 15:30’da Bursa Minareli Çavuş Spor Tesisleri’nde oynanacak.
SAMET KARADAĞ