Mayıs 28, 2023

Yine İzinsiz Forma, Yine Para Cezası !

2021-2022 sezonunda Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü, Türkiye Futbol Federasyonu’nun izni olmayan forma setleri ile maçlara çıkmaya devam ederken Çankaya Futbol Kulübü maçının ardından Modafen maçı için de 4.000 TL para cezası aldı.

Sezon başından bu yana kendisine ait olmayan logolu formalarla sahaya çıkan ve şu ana kadar her maçın ardından Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’na sevk edilen Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü, yine sevk kararının ardından cezai işlem aldı.

İlk haftalardaki ihtar cezalarına rağmen aynı şekilde devam eden Mor-Beyazlı ekip konuyu tahkime taşımış ancak Tahkim Kurulu’nun kararı da Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nün aleyhine çıkmıştı. İhtar cezalarının ardından Çankaya Futbol Kulübü maçının cezası para cezası olan Ordu ekibi, 4.000 TL para cezası almıştı.

Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü, deplasmanda oynadığı Modafen maçının ardından da sevk edildiği Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’ndan 4.000 TL para cezası alarak çıktı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!