- Temmuz 26, 2019
- No Comment
- 87
Fatsa Belediyespor Plajda Çalıştı !
TFF 3.Lig’de mücadele eden Fatsa Belediyespor, yeni sezon hazırlıklarına Demas Plajı’nda sürdürdü. 2019-2020 sezonu hazırlıklarına geçtiğimiz Salı günü başlayan Fatsa…
TFF 3.Lig’de mücadele eden Fatsa Belediyespor, yeni sezon hazırlıklarına Demas Plajı’nda sürdürdü.
2019-2020 sezonu hazırlıklarına geçtiğimiz Salı günü başlayan Fatsa Belediyespor’da tempo yavaş yavaş artamaya başladı. Kulüp Başkanı Onur Sarıhan’ın da transfer çalışmalarına başladığı Sarı-Lacivertliler, çift antrenmanla sezona hazırlanmaya devam ediyor.
Fatsa’da hazırlıklarını sürdüren Fatsa Belediyespor, son yaptığı antrenmanda ise sahilde çalıştı. Sabah antrenmanını Demas Plajı’nda gerçekleştiren 3.Lig temsilcisi, akşam ise Fatsa İlçe Stadyumu’nda hazırlıklarına devam etti.
Öte yandan Fatsa Belediyespor yeni sezon öncesinde A Takım Futbolcu seçlemeri de yapacağını açıkladı. Yapılan açıklamada A Takım Seçmeleri’nin Fatsa İlçe Stadyumunda 28 Temmuz Pazar günü saat 15:00’da yapılacağı belirtildi. Seçmelerde 1995 ve 2002 doğum arası futbolcuların olacağı katılım şartı olarak sunuldu.
SAMET KARADAĞ