- Ocak 31, 2020
- No Comment
- 67
Fatsa Belediyespor Şeytanın Bacağını Kırmak İstiyor !
TFF 3.Lig 2.Grup’ta mücadele eden Fatsa Belediyespor, Pazar günü deplasmanda karşılaşacağı Büyükçekmece Tepecikspor maçını kazanarak bu sezon deplasmanda ilk kez…
TFF 3.Lig 2.Grup’ta mücadele eden Fatsa Belediyespor, Pazar günü deplasmanda karşılaşacağı Büyükçekmece Tepecikspor maçını kazanarak bu sezon deplasmanda ilk kez galibiyet sevinci yaşamak istiyor.
Ordu’yu profesyonel liglerde temsil eden iki takımdan birisi olan Fatsa Belediyespor, ligin 21.hafta maçında deplasmanda Büyükçekmece Tepecikspor karşısında galibiyet arayacak. Kendi sahasında oynadığı maçlarda rakiplerinin korkulu rüyası olan Fatsa Belediyespor, deplasmanda ise aynı başarıyı henüz yakalayamadı.
2019-2020 sezonunda deplasmanda şu ana kadar 9 karşılaşmaya çıkan Fatsa Belediyespor, bu karşılaşmalarda sadece 1 beraberlik alırken 8 maçtan ise sahadan mağlup ayrıldı. Ligde deplasmanda en kötü performansa sahip olan Fatsa Belediyespor, Büyükçekmece Tepeciksporspor’u yenerek bu kötü performansına son vermek istiyor.
Büyükçekmece Tepecikspor ile Fatsa Belediyespor arasındaki karşılaşma Pazar günü saat 13:30’da Tepecik Şenol Güneş Stadyumu’nda oynanacak.
SAMET KARADAĞ