Fatsalı sporseverlerin yakından tanıdığı isim olan Zeki Ulvi Süvarioğlu, Fatsa Belediyespor’un şirketleşme modeliyle daha iyi yerlere gelebileceğini dile getirdi.

TFF 3.Lig ‘de ligde son haftada kalan ve maddi anlamda zor günler geçiren Fatsa Belediyespor’a şirketleşme modeli önerisi geldi.

“Şirketleşme üzerinden gidilmeli”

Süvarioğlu, şirketleşme modelinin Fatsa Belediyespor’a uygun olduğunu belirterek, şunları kaydetti; “Türkiye’nin gündemi bu yıl ekonomik açıdan çok sıkıntılı olacak ve futbol artık sadece kendi bilginiz ve kurallarınızla değil UEFA kriterlerine de uyum gerektiriyor. Futbolcusuna, hocasına borcu olanlara puan silmekten başlayıp liglerden düşürmeye kadar cezalar var artık. Dolayısıyla Fatsaspor’u uzun yıllar yaşayacak ve üst Liglerde mücadele ederek kendi ekonomisini yaratacak şekilde hayal edip, gerçeğe dönüştürmek istiyorsak şirketleşme modeliyle gidilmesine inanıyorum. Kurumsal yönetime inanıyorum. Taraftarının her şeyi şeffaf bilgilendiği iletişime inanıyorum. Fatsa’mızda çok değerli iş adamı kardeşlerim var. Bunlarla bir araya gelerek bir model üzerinden gidip gidemeyeceğimi görüşmek isterim. Bu amaçla bir araya gelmek için Fatsa’ya gideceğim ve görüşüp birlikte, ekip olarak, sizler gibi bize sonsuz kredi veren inançlı arkadaşlar ile de pozitif iletişim kurarak neler yapabiliriz konuşmak istiyorum. Sevgiyle kucaklarım.”

Ordu Hayat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!