- Ekim 20, 2023
- No Comment
- 310
Fatsa Belediyespor Taraftarlarından Futbolculara Baklava
TFF 3.Lig’de mücadele eden ve bir ay içerisinde ikinci kez Merkür Jet Erbaaspor ile karşı karşıya gelecek olan Fatsa Belediyespor’da,…
![Fatsa Belediyespor Taraftarlarından Futbolculara Baklava](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/10/fatsa-belediyespor.jpeg)
TFF 3.Lig’de mücadele eden ve bir ay içerisinde ikinci kez Merkür Jet Erbaaspor ile karşı karşıya gelecek olan Fatsa Belediyespor’da, kritik mücadele öncesinde taraftarlar antrenmanı ziyaret ederek futbolculara baklava dopingi yaptı.
2023-2024 sezonunda mücadele ettiği TFF 3.Lig 3.Grup’ta şampiyonluk hesapları yapan Fatsa Belediyespor, sezonu iç sahada Karaköprü Belediyespor mağlubiyeti ile açarken ligde 6 hafta sonrasında oynadığı 5 karşılaşmanın 3’ünden galip gelmişti. Geçmiş sezonların aksine bu sezona iyi bir başlangıç yapan ve 9 puanla Play-Off potası içerisinde yer alan Fatsa Belediyespor’da yeni haftanın hazırlıkları çerçevesinde taraftarlardan moral geldi.
Ligde deplasmanda oynanacak olan maç öncesinde hazırlıklarını Fatsa İlçe Stadyumu’nda sürdüren Fatsa Belediyespor’da kritik Merkür Jet Erbaaspor maçı öncesinde takım dikkatini bu maça verdi. Fatsa Belediyespor, Tokat ekibi ile bu sezon Ziraat Türkiye Kupası 1.Tur maçında karşı karşıya gelmiş ve rakibine 3-0 kaybederek hem ağır bir mağlubiyet almış hem de kupaya ilk turdan veda etmişti.
Fatsa Belediyespor taraftarları son oynanan ve iç sahada galip gelinen Büyükçekmece Tepecikspor A.Ş. maçı sonrasında takımın antrenmanını baklava ilee ziyaret ederken, takımdan galibiyet sözü aldı.
SAMET KARADAĞ