- Temmuz 8, 2023
- No Comment
- 66
Fatsa Belediyespor Transfere Devam Ediyor
TFF 3.Lig’de bu sezon güçlü bir kadro kurmanın planlarını yapan Fatsa Belediyespor, dış transferde 1461 Trabzon FK’den Kaan Öztürk’ü kadrosuna…
TFF 3.Lig’de bu sezon güçlü bir kadro kurmanın planlarını yapan Fatsa Belediyespor, dış transferde 1461 Trabzon FK’den Kaan Öztürk’ü kadrosuna kattı.
Yeni sezonda daha güçlü bir yönetim ve kadro yapılanması ile Play-Off planlaması yapan Fatsa Belediyespor, dış transferde hamlelerine devam ediyor. Yapacağı Seçimli Genel Kurul öncesinde teknik direktör konusunda açıklama yapmamasına rağmen transferlere başlayan Fatsa Belediyespor, 20 yaşındaki orta saha oyuncusu Kaan Öztürk’ü açıkladı.
Fatsa Belediyespor dış transferde hem tecrübeli hem de genç oyunları kadrosuna katmanın hesaplarını yaparken son olarak 2003 doğumlu Kaan Öztürk ile anlaştı. Son olarak 1461 Trabzon Futbol Kulübü’de olan ve kiralık olarak Gümüşhane Sportif Faaliyetler A.Ş.’de kiralık olan Kaan Öztürk, geride kalan sezonda Trabzon ekibinde 28 kez sahaya çıkmıştı.
Futbola Buca Geliştirmespor’da başlayan Kaan Öztürk 2018-2019 sezonun devre arasında Fenerbahçe altyapısına transfer olmuştu. Kaan Öztürk daha sonra 1461 Trabzon FK’ye transfer olurken Gümüşhane Sportif Faaliyetler A.Ş.’ye kiralanmıştı.
SAMET KARADAĞ