- Ağustos 1, 2023
- No Comment
- 88
Fatsa Belediyespor, Yomraspor’un Genç Kalecisini Aldı
TFF 3.Lig ekibi Fatsa Belediyespor, geçen sezon 3.Lig’e veda eden Yomraspor’dan 2003 doğumlu kaleci Ahmet Eren Özcelep’i kadrosuna kattı. Yeni…
TFF 3.Lig ekibi Fatsa Belediyespor, geçen sezon 3.Lig’e veda eden Yomraspor’dan 2003 doğumlu kaleci Ahmet Eren Özcelep’i kadrosuna kattı.
Yeni sezon öncesinde transfere erken başlayan ve ilk olarak tecrübeli isimleri kadrosuna katan Fatsa Belediyespor, şimdi ise genç isimlere yöneldi. Fatsa Belediyespor, son olarak Yomraspor’da forma giyen 20 yaşındaki Ahmet Eren Özcelep ile anlaştı.
Futbola Trabzon Amatör Lig’in köklü kulüplerinden Trabzon İdmanocağı’nda başlayan 2003 doğumlu Ahmet Eren Özcelep’i 2018 yılında 1461 Trabzon daha sonra ise Trabzonspor altyapısında transfer olmuştu. 2021 yılında Yomraspor’a transfer olan Ahmet Eren Özcelep, burada profesyonel olmuştu.
Yomraspor’da 2021-2022 yılında U19 takımda forma giyen Ahmet Eren Özcelep, geride kalan sezonda da yine U19 takım forması giydi. A takımda forma şansı bulamayan Özcelep, yeni sezonda Fatsa Belediyespor’a transfer oldu.
SAMET KARADAĞ