Tanju Durhan: ”Orduspor’a Geri Döndüm”
Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele edecek olan Orduspor’da yeni sezonda teknik ekibe takviye edilen Ordulu kaleci antrenörü Tanju Durhan, ilk olarak…
Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele edecek olan Orduspor’da yeni sezonda teknik ekibe takviye edilen Ordulu kaleci antrenörü Tanju Durhan, ilk olarak 9 yaşında kapısından girdiği Orduspor’a geri döndüğünü söylerken sezonun ilk açıklamalarını Spor52com ve Ordu Yorum Gazetesi’ne verdi.
Yeni sezon öncesinde yeni transferleri tanıtmak amacıyla toplanan Orduspor’da, yeni sezon için anlaşılan Tanju Durhan da yaptığı açıklama ile mutlu olduğunu söyledi. Orduspor forması ile futbola başladığını söyleyen ve burada profesyonel futbola adım atan tecrübeli kaleci antrenörü Tanju Durhan, Orduspor’a tekrar geri dönerken ilk açıklamalarını Samet Karadağ’a yaptı.
Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele edecek olan Orduspor’da yeni sezonda kaleci antrenörü olarak görev yapacak olan Tanju Durhan: ”Öncelikle Sayın Valimiz Tuncay Sonel’e teşekkür ediyoruz, Orduspor’u yeniden ayaklandırdığı ve canlandırdığı için. Ben bu kulübe 9 yaşında girdim. 19 yaşında profesyonel oldum. Bu kulüp benim için herşey. Aradan zaman geçti ve tekrar geri döndüm. İnşallah başarılı olacağız ve profesyonel liglere çıkacağız. Yeni sezonda herkese başarılar diliyorum.” açıklamasını yaptı.
Orduspor altyapısında yetişen ve profesyonel liglerde de forma 1970 doğumlu tecrübeli teknik adam son olarak Gölköyspor kalesini korumuştu. Tanju Durhan, antrenörlük kariyerinde 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde kaleci antrenörlüğü ve Gençlik Gelişim Teknik Sorumluluğu görevini üstlenirken 2018-2019 sezonunun son haftalarında 3.Lig’de 52 Orduspor Futbol Kulübü A Takımı’nı Cüneyt Aksu ile birlikte çalıştırmıştı.
SAMET KARADAĞ / ÖZEL HABER