- Şubat 7, 2020
- No Comment
- 86
Fatsa Belediyespor Yükselişe Geçmek İstiyor !
TFF 3.Lig 2.Grup’ta mücadele eden Fatsa Belediyespor, sahasında konuk edeceği Kozanspor FK’yı yenerek yükselişe geçmek istiyor. Sezonun ilk yarısını son…
TFF 3.Lig 2.Grup’ta mücadele eden Fatsa Belediyespor, sahasında konuk edeceği Kozanspor FK’yı yenerek yükselişe geçmek istiyor.
Sezonun ilk yarısını son sırada tamamlayan ancak ikinci yarıda gösterdiği performans ile 4 basamak birden yükselerek ligin dibinden kurtulan Fatsa Belediyespor, Kozanspor FK’yı konuk edecek.
Ligin 22.haftasında kendi saha ve seyircisi önünde Kozanspor FK ile karşılaşacak olan Fatsa Belediyespor, karşılaşma öncesinde 20 puanla 12.sırada yer alıyor. Konuk ekip Kozanspor FK ise 22 puanla 11.sırada yer alıyor. Niyazi Hüseyinoğlu’nun ekibi, sezonun ikinci yarısında oynadığı 4 karşılaşmadan 7 puan toplamayı başarmıştı.
Fatsa Belediyespor ile Kozanspor FK arasındaki karşılaşma 9 Şubat Pazar günü saat 13:00’da Fatsa İlçe Stadyumu’nda oynanacak.
SAMET KARADAĞ