- Mayıs 29, 2019
- No Comment
- 86
Fatsa Belediyespor’a 2 Milyon TL Lazım !
TFF 3.Lig’de önümüzdeki sezon öncesinde henüz planlamaya gitmeyen ve kapanması gündemde olan Fatsa Belediyespor’a 2 Milyon TL lazım. Geride kalan…
TFF 3.Lig’de önümüzdeki sezon öncesinde henüz planlamaya gitmeyen ve kapanması gündemde olan Fatsa Belediyespor’a 2 Milyon TL lazım.
Geride kalan sezonda zoru başararak 3.Lig’de kalmayı başaran Fatsa Belediyespor’da, işler daha da kötüye gitti. Kayyum Başkanı Tayfun Karataş’ın lig bittikten sonra görevini bırakmasının ardından, Mahkeme tarafından yeniden kayyum atanan Fatsa Belediyespor’un 13 Haziran’da kapanacağı belirtilmişti.
Bu sezon defalarca kayyum yönetimi atanan Fatsa Belediyespor için böyle birşeyin bir daha tekrarlanmayacağı öğrenilirken, eğer sahip çıkan bir isim olmadığı takdirde takımın 13 Haziran’da deyim yerindeyse kepenk kapanacağı öğrenildi.
Fatsa Belediyespor’un ise ilk etapta hem futbolculara hem de piyasaya olan borçları ve takımın ayağa kalkması için yaklaşık olan 2 Milyon TL’ye ihtiyaç olduğu biliniyor.
SAMET KARADAĞ