- Mart 18, 2024
- No Comment
- 186
Fatsa Belediyespor’a Bekir Ozan Has Eli Değdi
TFF 3.Lig’de mücadele eden Fatsa Belediyespor’da iki maç önce göreve gelen 39 yaşındaki teknik direktör Bekir Ozan Has, Darıca Gençlerbirliği…
![Fatsa Belediyespor’a Bekir Ozan Has Eli Değdi](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2024/03/Bekir-Ozan-Has-1.jpeg)
TFF 3.Lig’de mücadele eden Fatsa Belediyespor’da iki maç önce göreve gelen 39 yaşındaki teknik direktör Bekir Ozan Has, Darıca Gençlerbirliği galibiyetinin ardından iç sahada oynanan zorlu Kuşadasıspor maçından da galibiyetle ayrıldı ve iki maçta iki galibiyet almayı başardı.
Kulüp tarihinde mücadele ettiği 3.Lig’de geçmiş yıllarda kümede kalma hedefi olan ancak bu sezon başında yeni yönetimle birlikte hedefini 2.Lige yükselme olarak belirleyen Fatsa Belediyespor’da, son haftalarda yüzler gülüyor. Sezonun ilk yarısını Play-Off potasında tamamlayan ancak Murat Parlak ile yollarını ayırarak Murat Atalar’ı takımın başına getiren Fatsa Belediyespor uzun süre galibiyete hasret kalmıştı. Murat Atalar ile Merkür Jet Erbaaspor maçından sonra yolların ayrıldığı Fatsa Belediyespor’da göreve Bekir Ozan Has getirilmişti.
Fatsa Belediyespor’daki ilk maçında Darıca Gençlerbirliği A.Ş. ile deplasmanda karşılaşan Bekir Ozan Has, bu maçta galibiyetle ayrılmayı başarmıştı. Fatsa Belediyespor’da Bekir Ozan Has’ın ilk iç saha maçı olan Kuşadasıspor mücadelesi de takımın maç sonunda sevindiği bir şekilde sonlandı. İlk dakikada geriye düşen Fatsa Belediyespor’da 40.dakikada 10 kişi kalınmasının ardından taraftarların umudu azalırken, ikinci yarıda hamleler yapan Bekir Ozan Has’ın bu değişiklikleri işe yaradı ve iki gol bulan Fatsa Belediyespor maçı 2-1 kazandı.
3.Lig ekibi Fatsa Belediyespor’da iki maçta iki galibiyet alan Bekir Ozan Has, Kuşadasıspor maçının bitmesiyle büyük sevinç yaşarken daha sonra ise soyunma odasına gitti ve sevincine burada devam etti.
SAMET KARADAĞ