- Haziran 21, 2023
- No Comment
- 89
Fatsa Belediyespor’a Yeni Başkan Geliyor
TFF 3.Lig’de Ordu’yu temsil eden takımlarından birisi olan Fatsa Belediyespor’da yeni sezon öncesinde yapılacak olan kongre öncesinde iş insanı Üzeyir…
TFF 3.Lig’de Ordu’yu temsil eden takımlarından birisi olan Fatsa Belediyespor’da yeni sezon öncesinde yapılacak olan kongre öncesinde iş insanı Üzeyir Erdoğan adaylığını açıkladı.
Yakın bir zaman içinde kongreye gidecek olan Fatsa Belediyespor’da yönetim değişiyor. Adem Bekar gözetiminde yıllardır kümede kalmaya oynayan Fatsa Belediyespor’da, kongre öncesinde adaylığını koyan Üzeyir Erdoğan çalışmalara başladı.
Kongre öncesinde toplantı yapan ve Fatsa Belediyespor’da yeni başkan olması beklenen Üzeyir Erdoğan, “Fatsa Belediyespor kentimizin en önemli markasıdır. Başarılı bir sezon öncesi yeni kurulacak yönetim ile kentimizde taraftarımızla başarılara koşacaktır. Tüm kentin desteği ile hedeflerimize ulaşacağız. heyecanımız çok yüksek. Ben yeni yönetimimizle iyi işlere imza atacağız diyorum. Fatsa Belediyespor’umuzun geleceği için altyapıya son derece önem veren bir ekip olacağız. Takımımızın geleceğine son derece önem veriyoruz. Alt yapı bizim için çok önemli” dedi.
Gerçekleşen toplantıya Fatsa Belediyespor Başkanı Adem Bekar’da katılarak, bu bir bayrak yarışıdır. Üzeyir başkan ve ekibine başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.
SAMET KARADAĞ