• Eylül 21, 2021
  • 1 Comment
  • 199

Fatsa Belediyespor’da Altyapı Seçmeleri Başlıyor !

TFF 3.Lig ekiplerinden Fatsa Belediyespor’da, altyapı için çalışmalar hızlanırken seçmelerin yapılacağı duyuruldu. Sezona ilk üç maçta iki beraberlik ve bir…

 Fatsa Belediyespor’da Altyapı Seçmeleri Başlıyor !

TFF 3.Lig ekiplerinden Fatsa Belediyespor’da, altyapı için çalışmalar hızlanırken seçmelerin yapılacağı duyuruldu.

Sezona ilk üç maçta iki beraberlik ve bir mağlubiyet ile başlayan Fatsa Belediyespor’da, önemli gelişmeler yaşanıyor. Özellikle son iki sezonda oynattığı genç oyuncularla dikkat çeken Fatsa Belediyespor, altyapı seçmeleri yapacak.

Altyapı sorumluluğuna eski teknik direktör Taner Gürsoy’u getiren Fatsa Belediyespor’da, altyapı seçmeleri hakkında yapılan açıklamada: “Altyapı takımları futbolcu seçmeleri 20-21 Eylül tarihlerinde saat 17:00’da Fatsa Ek Sahada yapılacaktır. Altyapı antrenörlerimiz tarafından değerlendirilecek olan seçmelere 2004-2005-2006-2007-2008 doğumlu adaylar katılabilir” denildi.

Antrenör Taner Gürsoy ise Fatsa Belediyespor’un altyapısını yeniden aktif hale getirmek için bir yola girdiklerini belirterek, seçmelerin ardından altyapı çalışmalarına hız verip, altyapıdan futbolcu yetiştiren bir yapıya kavuşmak istediklerini söyledi.

SAMET KARADAĞ

Related post

Fatsa Belediyespor Altyapısı Bölgesel Gelişim Ligi’nde !

Fatsa Belediyespor Altyapısı Bölgesel Gelişim Ligi’nde !

TFF 3.Lig’de son yıllarda hedefe ulaşan Fatsa Belediyespor’da yeni sezonda altyapı için hareketli saatler sürerken, Fatsa Belediyespor U19 ve Fatsa Belediyespor…

1 Comments

  • 2009 dokuzluyum gelebilirmiyim

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir