Mart 29, 2023

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Ordu Şubesi Başkanı Turgut Kır ve ekibi, 3.Lig’de Ordu’yu temsil eden Fatsa Belediyespor, Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü ve 52 Orduspor Futbol Kulübü takımlarını ziyaret etti.

Ordu’yu 3.Lig’de temsil eden ve sezona başlayarak üç maçı geride bırakan Fatsa Belediyespor, Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü ve 52 Orduspor Futbol Kulübü’ne, TÜFAD’dan ziyaret gerçekleştirildi. Üç ekibin teknik direktörlüğünü de Ordulu isimler yaparken, Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Ordu Şubesi Başkanı Turgut Kır, antrenörleri ve takımı ziyaret etti.

TÜFAD Ordu Şubesi Başkanı Turgut Kır ve yönetim kurulu üyeleri, ilk ziyaretlerini Fatsa Belediyespor’a gerçekleştirdi. Fatsa Belediyespor Kulüp Binası’na giderek Teknik Direktör Niyazi Hüseyinoğlu ve yardımcı antrenör Murathan Karagöl ile bir araya gelen TÜFAD Ordu Şubesi yetkilileri ardından 52 Orduspor Futbol Kulübü’nü ziyaret etti. Mor-Beyaz-Yeşilli ekibin Teknik Direktörü Cüneyt Tiryaki ile bir süre sohbet eden Kır ve ekibi 2021-2022 sezonunda hedeflerine ulaşmasını diledi ve ardından takıma tatlı ikramında bulundular.

Ardından Orduspor 1967 Futbol Kulübü antrenmanına ziyaret gerçekleştiren Kır ve yönetimi, Teknik Direktör Telat Özden ve yardımcı antrenörleriyle bir süre sohbet ederken, futbolculara tatlı ikramında bulunup, başarılar dilediler.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!