Mart 24, 2023

Fatsa Belediyespor’da Futbol Okulu Hazırlıkları Sürüyor !

TFF 3.Lig’de mücadele eden ve son dönemlerde altyapıya önem veren Fatsa Belediyespor’da, futbol okulu antrenmanları ve kayıtları devam ediyor.

2021-2022 sezonunda kurulan Fatsa Belediyespor Futbol Okulu’nda sezon başından beri kayıtlar ve antrenmanlar sürüyor. Altyaş kategorilerinde çalışmalarını sürdüren ve bu süreçte A takıma oyuncu vermek için çalışmalarını sürdüren Fatsa Belediyespor’da, 5-14 yaş arası kayıtlar da başladı.

Geçtiğimiz sezon Onur Hafızoğlu, Yiğit Köse, Bilal Can İner, Mertcan Yener, Kadir Balcı ve Furkan Tokbaş gibi genç isimleri bünyesinde barındırarak birçoğuna şans veren Fatsa Belediyespor’da, altyapı koordinatörü Erhan Çelik önderliğinde ise Futbol Okulu’na büyük önem veriliyor.

Fatsa Belediyespor Kulübü’nde ise Futbol Okulu hakkında yapılan açıklamada: ”Bu sezon kurulan futbol okullarımız büyümeye devam ediyor. Genç sporcularımız hem iyi birer sporcu hemde iyi birer birey olmak için eğitim alıyor. Böylelikle Fatsa Belediyesporumuzunda gelecegini inşa ediyoruz. Kayıtlarımız devam ediyor. 5-14 yaş arasındaki genç sporcuların kayıt yapılabileceği futbol okullarımıza kayıt ve detaylı bilgiler için 0536 412 47 04 numarayı arayabilirsiniz.” ifadelerine yer verildi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!