Fatsa Belediyespor’da Kimler Kalacak ?

2021-2022 sezonu transfer çalışmaları kapsamında öncelikle iç transfere yönelen Fatsa Belediyespor, şimdiye kadar Ömürcan Çavuşoğlu, Muhammed Burak Çelik ve Emre Usta ile anlaşmaya vardı.

Yeni sezonda iç transferde 10-12 oyuncuyla anlaşmak isteyen Fatsa Belediyespor’da Teknik Direktör Niyazi Hüseyinoğlu’nun raporu doğrultusunda Kulüp Başkanı Adem Bekar ve yönetim çalışmalarını sürdürüyor. Sarı-Lacivertli ekipte ilk olarak Ömürcan Çavuşoğlu, Muhammed Burak Çelik ve Emre Usta ile anlaşmaya varıldığı öğrenildi.

Niyazi Hüseyinoğlu’nun verdiği rapor doğrultusunda futbolcularla görüşme halinde olduklarını söyleyen Adem Bekar, Ömürcan Çavuşoğlu, Muhammed Burak Çelik ve Emre Usta ile yeniden anlaşmaya vardıklarını ve bu oyuncuların önümüzdeki sezon yeniden Fatsa Belediyespor forması giyeceğini söyledi.

Tecrübeli kaleci Ömürcan Çavuşoğlu geçen sezon 29 karşılaşmada forma giymiş ve bu maçlarda kalesinde 30 gol görmüştü. Muhammed Burak Çelik 23 karşılaşmada 1 kez gol sevinci yaşarken, takım kaptanı Emre Usta ise 25 maçta 3 gollük katkı sağlamıştı.

Samet Karadağ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!