Tiryaki Raporu Verdi, 6 Oyuncu Gitti !

52 Orduspor Futbol Kulübü’nde haraketlilik dış transferin yanı sıra iç transferde de sürerken, önümüzde sezon öncesinde ise 6 isimle yolların ayrıldığı açıklandı.

2021-2022 sezonu öncesinde Teknik Direktörlüğe Cüneyt Tiryaki’yi getiren 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde taşlar yerinden oynuyor. Şu ana kadar Doğancan Aynacı, Taner Kahriman ve Özgen Erdem’i transfer eden Mor-Beyaz-Yeşilli ekipte gidecek oyuncular da belirlendi.

Geçen sezon takımda kiralık olarak forma giyen Eyüp Poyraz, Hasan Genç, Taha Ayan, Yavuz Alemdar ve Yusuf Avcılar sezon biter bitmez takımlarına dönerken, Teknik Direktör Cüneyt Tiryaki ise takım kadrosunda yer alan ve gitmesini istediği isimleri belirleyerek yönetime sundu.

52 Orduspor Futbol Kulübü’nde sözleşmeleri devam eden Hakan Doğru, Cantuğ Temel, Eşref Korkmazoğlu, Gürkan Arslan, Emrullah Sarıhasanoğlu, Muhammed Emin Balcılar ile karşılıklı anlaşarak yolları ayrıldı. Hakan Doğru 25, Cantuğ Temel 11, Eşref Korkmazoğlu 32, Gürkan Arslan 29, Emrullah Sarıhasanoğlu 27 ve Muhammed Emin Balcılar 27 karşılaşmada 52 Orduspor Futbol kulübü formalarını terletmişti.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!