Fatsa Belediyespor’da Kiralıklar Dönüyor !

Misli.com 3.Lig’de kümede kalma hedefine erkenden ulaşan Fatsa Belediyespor’da kiralık olarak forma giyen isimler takımlarına dönüyor.

2020-2021 sezonunda 3.Lig’in en az rotasyona sahip olan yakınlarından birisi olmasına rağmen oynadığı futbolla otoritelerden alkış alan Fatsa Belediyespor’da, yeni sezon planlaması konusunda Teknik Direktör Niyazi Hüseyinoğlu yönetimle dirsek temasında.

Yeni sezonda nasıl bir kadro kuracağı merak edilen Fatsa Belediyespor’da, geride kalan sezonda kiralık olarak forma giyen üç isim ise eski takımlarına dönecek. Kırşehir Belediyespor’dan gelen Mehmet Fatih Bayat, Mamak Futbol Kulübü’nden kiralanan Muhammed Burak Çelik ve Bursa Yıldırımspor’dan kiralık olarak gelen Sebahattin Muslu’nun yeni sezondaki durumları ise henüz bilinmiyor.

Üç futbolcu arasında bu sezon en çok forma giyen isim orta saha oyuncusu Muhammed Burak Çelik olurken tecrübeli futbolcu 23 maçta görev aldı. Devre arasında kiralanan Mehmet Fatih Bayat 12 maça çıkarken yine devre arasında kiralanan Sebahattin Muslu ise 7 maçta şans buldu.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!