Mart 26, 2023

TFF 3.Lig ekiplerinden Fatsa Belediyespor’da yeni sezon hazırlıkları sürerken, takımda ise moraller yüksek.

2021-2022 sezonunda 3.Lig’de mücadele edecek olan Fatsa Belediyespor sezona keyifli hazırlanıyor. Diğer iki Ordu temsilcisi gibi kampa gitmek yerine kendi tesislerinde çalışmalarını sürdürmeyi tercih eden Fatsa Belediyespor’da takım içinde kolej havası var.

Mali açıdan önemli bir süreçten geçen Fatsa Belediyespor, ekonomik olarak dengeyi büyük oranda sağlamış durumda. Kulüp Başkanı Adem Bekar ve Teknik Direktör Niyazi Hüseyinoğlu transferleri bu doğrultuda yaparken, aynı zamanda takım içinde uyum ve birliktelik sağlamış durumda.

Yeni sezon öncesinde uzun süredir takımda forma giyen Ömürcan Çavuşoğlu, Mehmet Seçme, Muhammed Burak Çelik, Onur Hafızoğlu gibi isimleri takımda tutan Fatsa Belediyespor, geçen sezon takıma katılarak kaptanlığa getirilen Emre Usta’yı da bırakmadı. İç transferde birçok isimle anlaşan ve dış transferde de takıma yeni yüzler getiren Hüseyinoğlu, moralli antrenmanlarına ise devam ediyor.

Fatsa Belediyespor, yeni sezon hazırlıkları kapsamında Yılport Samsunspor’a 3-0 kaybetmesine rağmen mücadelesi ise geçer not almıştı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!