- Ağustos 18, 2021
- No Comment
- 68
“Ordu’ya Hazır Şekilde Dönmek İstiyoruz”
TFF 3.Lig’in yeni temsilcisi Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü Teknik Direktörü Telat Özden, Ordu’ya hazır şekilde dönmek istediklerini…
TFF 3.Lig’in yeni temsilcisi Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü Teknik Direktörü Telat Özden, Ordu’ya hazır şekilde dönmek istediklerini söyledi.
Tarihinde ilk kez mücadele edeceği 3.Lig öncesinde Bolu’da hazırlık kampı çalışmalarını sürdüren Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü İddialı şekilde hazırlanıyor. Mor-Beyazlı ekibin teknik direktörü takımı çift antrenmanlarla sezona hazırlarken, lig öncesinde hazır bir takım görmek istiyor.
Geçen sezon takımı Bölgesel Amatör Lig Şampiyonu yapan ve yeni sezonda yola devam eden Ordulu teknik direktör Telat Özden “Ordu kampımız güzel geçmişti. Oldukça verimli bir kamptı. Bolu kampı daha da iyi geçiyor. Her şey yolunda ilerliyor. Burada yaptığımız antrenmanlarımızın yanı sıra hazırlık karşılaşmaları da oynayacağız. Ordu’ya döndüğümüzde hazır olmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.
Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü yeni sezonda 3.Lig 3.Grup’ta Ağrı 1970 Spor, Belediye Derincespor, Büyükçekmece Tepecikspor, Ceyhanspor, Çankaya Futbol Kulübü, Edirnespor, Erokspor, Fethiyespor, Gümüşhanespor, İçel İdmanyurdu, Karbel Karaköprü Belediyespor, Kardemir Karabükspor, Karşıyaka, Kırıkkale Büyük Anadoluspor, Mardin Fosfatspor, Modafen ve Ofspor ile mücadele edecek.
SAMET KARADAĞ