Haziran 4, 2023

Fatsa Belediyespor’dan Karataş’a Teşekkür !

TFF 3.Lig’de kalmayı başaran ve yeni sezon öncesinde yine kayyum heyeti atanan Fatsa Belediyespor’da bir önceki Kayyum Başkanı Tayfun Karataş’a teşekkür edildi.

Geride kalan sezonda yaşanan onca sıkıntıya rağmen ligde kalmayı başaran Fatsa Belediyespor’da, bu başarının baş mimarlarından birisi olan Kayyum Heyeti Başkanı Tayfun Karataş görevi bıraktığını belirtmişti.

Göreve geldiğinden sonra yaptığı dokunuşlarla takımı ligde tutmayı başaran Tayfun Karataş’a, Fatsa Belediyespor camiası teşekkür etti.

İşte o açıklama

19 yıl aradan sonra yükseldiğimiz 3.Lig’de ligde kalmayı başardık. Bu süreçte özellikle takımımıza kayyum ataması yapıldığında küme düşeceği kesin gözüyle bakılmasına rağmen, sayın kayyum başkanımız Tayfun Karataş ve ekibi tüm beklentileri tersine çevirdi. Başta Tayfun Karataş olmak üzere gecesini gündüzüne katan kayyum ekibimiz tüm Fatsa Belediyespor camiasını birlik ve beraberlik içinde tutmuş, futbolcularılarımızla abi-kardeş gibi ilgilenerek Sportif Direktörümüz Niyazi Hüseyinoğlu ve Teknik Direktörümüz İsmail Cem Cambaz ile birlikte onlardan en üst düzey performans alınmasını sağlamıştır. 23.05.2019 tarihi itibariyle Fatsa Sulh Hukuk Mahkemesinin kararıyla görevlerini bırakan kayyum ekibine Fatsa Belediyespor camiası olarak sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!