- Eylül 11, 2019
- No Comment
- 76
Fatsa Belediyespor’dan Tur Sevinci !
Ziraat Türkiye Kupası 2.Tur maçında Yeni Orduspor’u yenen Fatsa Belediyespor, hem maddi hem de manevi anlamda büyük sevinç yaşıyor. Salı…
Ziraat Türkiye Kupası 2.Tur maçında Yeni Orduspor’u yenen Fatsa Belediyespor, hem maddi hem de manevi anlamda büyük sevinç yaşıyor.
Salı günü Ordu 19 Eylül Stadyumu’nda oynanan maçta kendisi gibi 3.Lig’de mücadele eden Ordu temsilcisi Yeni Orduspor2u 2-0 yenmeyi başaran Fatsa Belediyespor, Ziraat Türkiye Kupası’nda adını bir üst tura yazdırmıştı. Sarı-Lacivertli ekipte, bu sezon alınan ilk galibiyet sonrasında moraller yerine geldi.
Ligde önce deplasmanda Turgutluspor daha sonrada kendi evinde Belediye Derincespor’a kaybederek ikide sıfır yapan Fatsa Belediyespor, Yeni Orduspor’u rahat geçerek adını 3.Tur’a yazdırırken, Teknik Direktör Niyazi Hüseyinoğlu tekrar lige odaklandı.
Fatsa Belediyespor aynı zamanda 3.Tur’a yükseldiği için kasasını da doldurdu. Kupada yapılan hasılat dağılımında Fatsa Belediyespor %60 bir pay alacak. Oynanan karşılaşmalarda gider ve hisseler kesildikten sonra kalan net hasılatın yüzde 60’ı tur atlayan, yüzde 40’ı ise kaydeden takıma gidiyor.
SAMET KARADAĞ