- Temmuz 30, 2023
- No Comment
- 73
Fatsa Belediyespor’un Gözü Federasyon’da
Yeni sezon öncesinde yeni yönetimin aldığı karar neticesinde isim, renk ve logo değişikliğine giden Fatsa Belediyespor’da gözler Türkiye Futbol Federasyonu’nun…
Yeni sezon öncesinde yeni yönetimin aldığı karar neticesinde isim, renk ve logo değişikliğine giden Fatsa Belediyespor’da gözler Türkiye Futbol Federasyonu’nun vereceği kararda.
Geçmiş dönemlerde Adem Bekar başkanlığında TFF 3.Lig’de kalma mücadelesi veren ve aynı zamanda ekonomik olarak çok harcama yapmayan Fatsa Belediyespor kimlik değiştirdi. Yeni sezon öncesinde Olağanüstü Seçimli Genel Kurul yapan ve başkanlığa Üzeyir Erdoğan’ın geldiği Fatsa Belediyespor’da yapılan transferler dikkat çekerken aynı zamanda köklü değişiklikte en çok dikkat çeken konu oldu.
Fatsalı futbolseverlerin hala tartıştığı bir konu olan Fatsa Belediyespor’un logosu, rengi ve isminin değiştirilme konusunda Fatsa Belediyespor yönetiminin gözü kulağı Türkiye Futbol Federasyonu’nda. Gerekli belgeleri federasyona gönderen Fatsa Belediyespor’un çiçeği burnunda yönetimi, lig başlamadan önce değişim konusunda tescil almak istiyor.
Fatsa Belediyespor’da yeni sezon öncesinde yapılan değişiklik ile Sarı-Lacivert olan renk Mavi-Siyah-Sarı, Fatsa Beledieyspor olan isim ise Fatsa Belediyespor Futbol Kulübü olarak değiştirilmişti. En köklü değişiklik ise logoda yapılırken, renklerin değiştiği logoda fener ve fındık figürü yerine jaguar konulmuştu.
SAMET KARADAĞ