- Temmuz 29, 2023
- No Comment
- 98
Ordulu Futbolcu, 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Deneniyor
TFF 3.Lig ekibi 52 Orduspor Futbol Kulübü, son olarak 3.Lig’de Bursa Yıldırımspor forması giyen 20 yaşındaki Ordulu futbolcu Mustafa Arda…
TFF 3.Lig ekibi 52 Orduspor Futbol Kulübü, son olarak 3.Lig’de Bursa Yıldırımspor forması giyen 20 yaşındaki Ordulu futbolcu Mustafa Arda Mutlu’yu denemeye aldı.
2023-2024 sezonu öncesinde antrenmanlara başlayan ve bazı oyuncuları 2.Etap kamp çalışmaları öncesinde denemeye alan 52 Orduspor Futbol Kulübü, futbola Orduspor’da başlayan ve sezonu Bursa Yıldırımspor’da tamamlayan 2003 doğumlu isim Mustafa Arda Mutlu’yu da deniyor.
Genç futbolcu Mustafa Arda Mutlu, Orduspor’da futbola başladıktan sonra 2017-2028 sezonunda Ordu Gücü Futbol Kulübü’ne transfer olmuştu. Daha sonra Yılport Samsunspor altyapısına transfer olarak altyaş kategorilerinde birçok maça çıkan Mutlu, 2021-2022 sezonunun devre arasında Bursa Yıldırımspor’a imza atmıştı. İlk sezonunda 6 maça çıkan genç futbolcu, geçen sezon ise 17 maça maça çıkmıştı.
Bursa Yıldırımspor ile sözleşmesi devam eden Mustafa Arda Mutlu, 52 Orduspor Futbol Kulübü antrenmanlarına çıkarken genç orta saha için son kararı teknik direktör Yavuz İncedal verecek.
SAMET KARADAĞ