- Şubat 11, 2024
- No Comment
- 235
Fatsa Yaşamspor Hata Yapmadı, Play-Off Biletini Ünye’de Aldı 0-2
Ordu 1.Amatör Lig’de Play-Off oynayacak son takımın belirleneceği maçta Ünye Gençlerbirliği ile deplasmanda karşı karşıya gelen Fatsa Yaşamspor, rakibini 2-0…
![Fatsa Yaşamspor Hata Yapmadı, Play-Off Biletini Ünye’de Aldı 0-2](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2024/02/Fatsa-Yasamspor.jpeg)
Ordu 1.Amatör Lig’de Play-Off oynayacak son takımın belirleneceği maçta Ünye Gençlerbirliği ile deplasmanda karşı karşıya gelen Fatsa Yaşamspor, rakibini 2-0 yendi ve Play-Off’a adını yazdırdı.
2023-2024 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig’de Play-Off oynayacak olan 12 takımdan 11’i son haftaya kadar belli olurken bu süreçte son bilet Ünye’de verildi. Kotyora Futbol Kulübü’nün hükmen galip geldiği haftada Fatsa Yaşamspor’un Play-Off’a kalması için kazanmaktan başka şansının olmadığı maçta hata yapmayan Fatsa temsilcisi Play-Off biletini aldı.
Fatsa Yaşamspor, Ünye Çınarsuyu Sahası’nda oynanan maçı Fatih Şişman’ın penaltı ve Yalçın Yılmaz’ın golleriyle kazanarak Ordu 1.Amatör Lig’de Play-Off oynama hakkı kazanan on ikinci takım oldu. Maç sonunda Fatsa Yaşamspor cephesi büyük sevinç yaşadı ve Play-Off biletini cebine koyarak Ünye’den ayrıldı.
Maçın sonunda ev sahibi Ünye Gençlerbirliği ligi 9 puanla bitirken, Fatsa Yaşamspor ise 24 puana yükseldi.
SAMET KARADAĞ