Mayıs 29, 2023

Yoluna kayyum yönetimiyle devam eden TFF 3.Lig ekiplerinden Fatsa Belediyespor’da henüz bir aday ortaya çıkmazken, kulübün şirketleşmesi isteniyor.

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar önderliğinde Fatsa Belediyespor’a yönetim oluşturma çalışmaları devam ederken, yönetimin bu hafta içerisinde belirlenip şirketleşme yoluna gidilmesi planlanıyor.

Fatsa Belediyespor’da yeni oluşturulacak olan yönetim kurulu, kulübü eski başarılı günlerine döndürmek için çalışacak.

Fatsa temsilcisi, geride kalan sezonda TFF 3.Lig 3.Grup’ta ligde kalmayı son haftada başarmıştı.

“Amacımız, kulübü geleceğe taşıyabilmek”

Fatsa Belediyespor’un ligde kalmasında büyük emeği olan FATSO Başkanı Tayfun Karataş; “Herkesin Fatsa Belediyespor’a destek vermesi lazım. Kiminin parası, kiminin duası. Fatsa’ya yakışan, Fatsa Belediyespor’un lige katılması ve var olmasıdır. Bir an önce kayyum sürecinden kurtulup, ligde bende varım diyebilmelidir. Biz 21 vilayetten büyük bir iliz. Fatsa bunu hak ediyor. Geçmişi konuşarak bir yere varamayız. Amacımız, kulübü geleceğe taşıyabilmek. Destek veren herkese ihtiyacımız var” dedi.

Fatsalı Ekonomist Zeki Ulvi Süvarioğlu da, “Fatsa Belediyespor’a bugün 3.5 milyon para toplansa ne olur? Şirketleşme olmadıktan sonra çözüm olmaz.” diye konuştu.

Ordu Hayat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!