Fevzi Çakmakspor’un İtirazı Havada Kaldı !

Ordu 2.Amatör Lig’de 7.Hafta oynanan ve Fatsaspor’un 4-1 kazandığı Fevzi Çakmak Gençlerbirliği maçının ardından, Fevzi Çakmak Gençlerbirliği’nin yoğun itirazları sonuçsuz kaldı.

Fevzi Çakmak Gençlerbirliği takımı Fatsaspor ile oynanan maçın ardından AFDK kuruluna itirazda bulunmuştu. Bu itirazın ardından ise Ordu 2.Amatör Lig’de mücadele eden Fatsaspor’un, ligin 7.Haftasında 4-1 kazandığı Fevzi Çakmak Gençelerbirliği maçı ile ilgili olarak Amatör Futbol Disiplin Kurulu 5 ayrı maddede savunma istemişti.

28 Nisan 2019 tarihinde Fatsaspor ile Fevzi Çakmakspor arasında oynanan 2.Amatör Lig müsabakasında Fevzi Çakmakspor’un itirazı Amatör Futbol Disiplin Kurulu tarafından reddedildi. AFDK’dan yapılan açıklamada, Muhammet İlpeşin, Serhat Çökük, Furkan Özcanlı, Antrenör Haşmet Ömeroğlu’na karşı yapılan itirazlara

Fevzi Çakmakspor Klb. İTİRAZI; 28.04.2019 tarihinde oynanan Fatsaspor-Fevzi Çakmakspor 2.Amatör Lig müsabakasında Muhammet İlpeşin, Serhat Çökük, Furkan Özcanlı, Antrenör Haşmet Ömeroğlu ile itirazlara karşı isnat edilen eylemin işlendiğine dair yeterli ve kesin delil elde edilemediğinden ceza tayinine yer olmadığına karar verildi.

SAMET KARADAĞ

Haber merkezi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!