- Nisan 7, 2024
- No Comment
- 167
Fidangörspor, İdmanyurdu’nu Rahat Yendi 3-0
Ordu 2.Amatör Lig’de Fidangörspor ile İdmanyurduspor arasında ligin 5.haftasında oynanan maçı Fidangörspor 3-0 kazandı. 2023-2024 sezonunda Ordu 2.Amatör Lig’de Fidangörspor…
![Fidangörspor, İdmanyurdu’nu Rahat Yendi 3-0](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2024/04/IMG_9214.png)
Ordu 2.Amatör Lig’de Fidangörspor ile İdmanyurduspor arasında ligin 5.haftasında oynanan maçı Fidangörspor 3-0 kazandı.
2023-2024 sezonunda Ordu 2.Amatör Lig’de Fidangörspor ile İdmanyurduspor karşı karşıya geldi. Bu sezon kurulan bir takım olan Fidangörspor, Ordu Futbolu’nun en eski takımlarından bir tanesi İdmanyurduspor karşısında rahat kazandı.
Fidangörspor maç başlar başlamaz Çağatay Yılmaz’ın attığı golle maça adeta 1-0 önde başlarken ilk yarı bu skorla bitti. Rakibi karşısında gol ya da goller bulmaya devam etmek isteyen Fidangörspor Çağatay Yılmaz ve Deniz Yılmaz’ın ikinci yarıda iki golü ile birlikte maçı 3-0 kazandı.
Maçı 3-0 kazanan Fidangörspor ligde 7 yaparken, İdmanyurduspor 4 puanda kaldı.
SAMET KARADAĞ