- Nisan 7, 2024
- No Comment
- 134
Ünye Gücü Futbol Kulübü, Süper Lige Şampiyon Çıktı 0-3
TFF Kadın Futbol 1.Ligi’nde son maçında Bornova Hitabspor deplasmanına giden Ünye Gücü Futbol Kulübü, lider olan rakibini yenerek Süper Lige…
TFF Kadın Futbol 1.Ligi’nde son maçında Bornova Hitabspor deplasmanına giden Ünye Gücü Futbol Kulübü, lider olan rakibini yenerek Süper Lige lider olarak yükselen takım oldu 0-3
2023-2024 sezonunda Kadın Futbol 1.Ligi’nde son maç Bornova Hitabspor ile Ünye Gücü Futbol Kulübü arasında oynandı. Süper Lige yükselen iki takımın mücadelesinde Ünye Gücü Futbol Kulübü rakibini 3-0 yendi ve şampiyon olarak kupasını aldı.
Bornova İlçe Stadyumu’nda oynanan maçta ilk yarı golsüz sona ererken goller ise ikinci yarıda geldi. Ünye Gücü Futbol Kulübü 51.dakikada Cansu, 81.dakikada Erva ve 90.dakikada Cansu’nun golleriyle maçı 3-0 yendi. Bu galibiyet sonrasında Ünye Gücü Futbol Kulübü şampiyonluk kupasını aldı.
Lider Bornova Hitabspor’u 3-0 geçen Ünye Gücü Futbol Kulübü ligde oynadığı son 13 maçı gol yemeden tamamladı ve Süper Lige yükseldi.
SAMET KARADAĞ