Mart 26, 2023

“Figüranlığa Devam Etsinler”

dav

Uzun yıllar boyunca amatör futbol oynayan, antrenörlük yapan ve son olarak da Ordu Amatör Futbol Kulüpler Birliği Başkanlığı görevini yürüten Volkan Yeşilyurt, görevi bıraktığını açıkladı.

Özellikle son yıllarda Ordu amatöründe aktif rol oynayan Yeşilyurt, Ordu Amatör Futbol Kulüpler Birliği Başkanlığı ile birlikte amatör bazda da önemli görevler üstlenmişti.

“Figüranlığa devam etsinler”

Birlik başkanlığından istifa ettiğini söyleyen Yeşilyurt, şu açıklamalarda bulundu; “Ordu Amatör Futbol Kulüpler Birliği Başkanlığından ve üyeliğinden istifa ediyorum. Yanımda kurul üyeliği yapan futbolun her türlü yalakalık ve menfaatçilik oyunlarına ayak uyduran antrenör veya yönetici futbol uzmanlarına da ilgili alanlarında sonsuz başarılar diliyorum. Ordu futbolunda hiçbir projede hiçbir statüde bu saatten sonra bulunmayacağım. Ordu futboluna figüran olanlar o mesleklerine devam etsinler. Yalakalık, menfaatçilik,yaranma ilkesine biat edenlerden olmadım, olmayacağımda. Siz ve sizin gibilerin yanında olmaktansa ve bu ilkeleri kendilerine meslek edinmiş olanların yanında olmaktansa futbolu siler atarım. Futbolun asıl sahiplerine saygılarımla.”

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!