Mayıs 31, 2023

Ordulu Hakemler Kampı Tamamladı !

Ordu İl Hakem Kurulu ve Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHDG) Ordu Şubesinin ortaklaşa düzenlediği 2019-2020 Futbol Sezonu Erdoğan Alan-İlhan Özkan Sezon Öncesi Eğitim ve Hazırlık Kampı sona erdi.

30-Ağustos-2 Eylül tarihleri arasında Gölköy Ulugöl Tabiat Parkı’nda gerçekleşecek olan kampa Ordulu hakemlerin yanı sıra hakem camiasından önemli isimler katıldı. 3 gün süren kamp, 2 Eylül Pazar akşamı sona erdi.

“Yararlı bir kamp oldu”

TFFHGD Ordu Şubesi Başkanı Mehmet Şengül, şu açıklamada bulundu; “Göreve geldiğimiz günden bu yana İl Hakem Kurulu ve Dernek Yönetimiyle omuz omuza işbirliği içerisinde ,mesai kavramı gözetmeden, özveriyle çalışarak ilklere imza atmanın gururunu yaşıyoruz. Bu senede tabiat harikası, Türkiye’nin ender güzelliklerinden, cennet vatanımızın en güzide köşelerinden biri olan Ordu ili Gölköy ilçesinde bulunan Ulugöl Tabiat Parkında 2019- 2020 Futbol sezonu öncesi gelenekselleşen 3 günlük hakem Kampımızı alnımızın akıyla sonlandırdık. Dernek Yönetimi olarak 60 hakemimize tek tip eşofman takımı yaptırdık ve hep birlikte otobüsle kamp alanına gidilerek 3 gün boyunca çeşitli eğitim ve aktivitelerle hakemlerin yeni sezona hazırlanması ve motive olması sağladık.” dedi.

Emeği geçenler unutulmadı

Kampın gerçekleşmesinde emeği geçen ve hakemleri yalnız bırakmayan Gölköy Belediye Başkanı Fikri Uludağ’a, Mesudiye Belediye Başkanı İsa Gül’e, Gençlik Spor İl Müdürü Mustafa Genç’e , MHK Bölge Sorumlusu Turgay Güdü’ye, Ordu ASKF Başkanı Mustafa Kılıç’a, ASKF GENEL SEKRETERİ Metin Kır’a, Futbol İl Temsilcisi Ali Osman Osma’ya , kampa ismi verilen duayenler Erdoğan Alan ve İlhan Özkan’a, İl Hakem Kurulu eski üyesi Bahri Cebeci’ye teşekkürlerini ve minnetlerini dile getiren Dernek Başkanı Mehmet Şengül, bu tür faaliyetleri Ordu’daki hakem camiasının hak ettiğini ve bu birlikteliği bozmadan her zaman omuz omuza olacaklarını ifade etti.

“Daha büyük işlere imza atacağız”

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi ve aynı zamanda Ordu İl Hakem Kurulu Başkanı Kahraman Minnet ise; ‘Başarı için birleşmek başlangıçtır, birliği sürdürmek gelişmek, birlikte çalışmak da başarıdır. Bizler birlik içerisinde olduğumuz müddetçe daha büyük işlere de başarılara da imza atacağımızın inancındayız. TFFHGD yönetimi ile birlikte bu tarz organizasyonları her zaman üstüne koyarak yapmaya devam edeceğiz. Çünkü Ordu Hakem ve Gözlemcileri her şeyin en güzelini hak ediyor’ dedi.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!