Genç Kaleci Ameliyat Oldu !

52 Orduspor Futbol Kulübü’nün kadrosunda yer alan genç kaleci Batuhan Bahtiyar’ın Kulüp Doktoru Prof.Çağatay Öztürk tarafından ameliyat edildiği açıklandı.

2016-2017 sezonu sonunda profesyonel olarak 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde uzun yıllardır kadroda yer alan genç kaleci Batuhan Bahtiyar sakatlık krizi ile boğuşuyor. Bu sezon yaşadığı talihsiz sakatlığı nedeniyle ameliyat masasına yatan Bahtiyar’ın, başarılı bir operasyon geçirdiği açıklandı.

21 yaşındaki kalecinin İstinye Lıv Hospital’da Kulüp Doktoru Prof.Çağatay Öztürk tarafından bıçak altına yattığı kulüp tarafından açıklanırken, ”Futbolcumuz Batuhan Bahtiyar, bugün Sağlık Kurulu Başkanımız ve Türkiye’nin önemli Profesörlerinden Sayın Hocamız Prof. Çağatay Öztürk tarafından İstinye Lıv Hospital’ da başarılı bir ameliyat geçirmiştir. Sayın Prof. Çağatay Öztürk hocamıza teşekkür eder, futbolcumuz Batuhan Bahtiyar’a geçmiş olsun dileriz.” bilgisi verildi.

Batuhan Bahtiyar, 52 Orduspor Futbol Kulübü forması ile 2018-2019 sezonunun son haftasında Esenler Erokspor karşısında sahaya çıkarken ilk profesyonel maçına çıkmıştı. Bahtiyar, bu maçın ardından ise takımda şans bulamadı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!