• Nisan 17, 2020
  • No Comment
  • 45

Genç Kaleci Futbola Uzak Kaldı !

Ordu Futbolu’nda bir dönem gelecek vaadeden kaleci olarak aday gösterilen Nazım Kul, 52 Orduspor Futbol Kulübü’ne transferi sonrasında futboldan uzaklaştı.…

 Genç Kaleci Futbola Uzak Kaldı !

Ordu Futbolu’nda bir dönem gelecek vaadeden kaleci olarak aday gösterilen Nazım Kul, 52 Orduspor Futbol Kulübü’ne transferi sonrasında futboldan uzaklaştı.

Orduspor’un 3.Lig’de mücadele ettiği 2016-2017 sezonu başında A Takım antrenmanlarında yer verdiği genç kaleci Nazım Kul, bu dönemlerde ise futbola uzak kaldı. 1999 doğumlu Nazım Kul o dönemlerde umut vaat etmiş ancak transfer konusunda yaptığı bir hareketle adeta kendisini futboldan uzaklaştırmıştı.

Altyapısından yetiştiği Orduspor ile 2015-2016 sezonunda Coca-Cola Bölgesel Gelişim U17 takımı ile maçlara çıkan Nazım Kul, bir sezon sonra ise henüz 17 yaşında Kaan Kars, Mertcan Elik ve Furkan Serdaroğlu ile birlikte Orduspor A takımı ile antrenmanlarda şans bulmuştu.

Erzurum kampında yer almayan ve ardından Orduspor’dan ayrılarak o sezon adı Güzelorduspor olan 52 Orduspor Futbol Kulübü’ne transfer olan Nazım Kul, yeni takımında istediği süreyi alamadı ve futboldan uzaklaştı.

SAMET KARADAĞ

Related post

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir