Ünye, Mehmet Dönmez İle Toparlandı Ama…

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Ünye 1957 Spor’da bu sezon alınan 19 puanın 15’inde takımın başında olan teknik direktör Mehmet Dönmez olmasına rağmen Dönmez ile yolların ayrılması şaşkınlık yaratmıştı.

2019-2020 sezonunda tarihinin en kötü ilk yarı performansını gösterdiği Bölgesel Amatör Lig’de son sıraya yerleşen Ünye 1957 Spor, ikinci yarıdaki değişim ile birlikte küme düşme hattından çıkmıştı. Hem teknik heyet hem de futbolcuları yenileyen Ünye 1957 Spor, ikinci yarıda şu ana kadar 15 puan toplamayı başardı.

Sezonun ikinci yarısında takımı çalıştırmaya başlayan Mehmet Dönmez ve ekibi, Ünye 1957 Spor’un başında çıktığı 9 maçta 4 galibiyet 3 beraberlik ve 2 mağlubiyet almıştı. Ancak Cumhuriyet Üniversitesi GSK mağlubiyeti sonrasında yönetimin kararı ile birlikte Mehmet Dönmez ve ekibi ile yolların ayrıldığı belirtilmişti.

Ünye 1957 Spor Mehmet Dönmez ile yolların ayrılmasının ardından göreve Rizeli Teknik Adam Önder Demir’i getirirken, Demir şu ana kadar henüz maça çıkmadı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!