- Ocak 28, 2024
- No Comment
- 376
Goller; Kırmızı Kartlar, Kabadüz Belediyespor İle Orduspor Yenişemedi 1-1
Ordu 1.Amatör Lig’de haftanın en kritik maçında Kabadüz Belediyespor ile Orduspor karşılıklı atılan gollerin ardından 1-1 berabere kaldı. 2023-2024 sezonunda…
![Goller; Kırmızı Kartlar, Kabadüz Belediyespor İle Orduspor Yenişemedi 1-1](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2024/01/IMG_2089.png)
Ordu 1.Amatör Lig’de haftanın en kritik maçında Kabadüz Belediyespor ile Orduspor karşılıklı atılan gollerin ardından 1-1 berabere kaldı.
2023-2024 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig’de B Grubu’nun ilk iki sırasında yer alan Orduspor ile Kabadüz Belediyespor karşı karşıya geldi. Karşıyaka Tesisleri’nde oynanan maçın ikinci yarısında özellikle saha dışında ortam gerilirken maçta kazanan çıkmadı.
Kabadüz Belediyespor ile Orduspor arasında oynanan maçta ilk yarı golsüz sona ererken ikinci yarıya Kabadüz Belediyespor Mert ile öne geçti. Maçın 74.dakikasında Mustafa Yılmaz ile Orduspor beraberliği yakaladı. Bu golden sonra ise önce Simar Ateşçi oyundan atılırken ardından Kabadüz Belediyespor teknik direktörü Hamdi Bedir ve yedek kaleci Mert oyundan atıldı.
Maçtan karşılıklı gollerle 1-1 biterken maçtan sonra da karşılaşmanın hakemi Kabadüz Belediyespor cephesine kırmızı kart çıkardı.
SAMET KARADAĞ