- Temmuz 29, 2023
- No Comment
- 109
Gülyalı Bozkurtspor’dan ‘Gümüş’ İmza
Ordu 1.Amatör Ligin yeni ekiplerinden Gülyalı Bozkurtspor, son olarak Saraycık Belediyespor forması giyen 2000 doğumlu Akın Salih Gümüş’ü transfer etti.…
Ordu 1.Amatör Ligin yeni ekiplerinden Gülyalı Bozkurtspor, son olarak Saraycık Belediyespor forması giyen 2000 doğumlu Akın Salih Gümüş’ü transfer etti.
Geçtiğimiz sezon başında kurulan takımlardan birisi olan ve Ordu Futbolu’na girdiği ilk sezonunda Ordu 1.Amatör Lige yükselen Gülyalı Bozkurtspor, yeni sezon öncesinde bir araya geldi. Yönetim, teknik heyet ve futbolcular yeni sezon öncesinde yemekte buluşurken, yeni transfer duyurusu da yapıldı.
Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele edecek olan ve yeni ligi için kadro kurmaya çalışan Gülyalı Bozkurtspor, futbola 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde başladıktan sonra sırasıyla Orduspor 1967 A.Ş., Perşembespor, Galataspor ve son olarak geçen sezon Saraycık Belediyespor forması giyen 23 yaşındaki Akın Salih Gümüş ile anlaştı.
Kulüp Başkanı ve teknik heyet ile bir araya gelen Akın Salih Gümüş, Gülyalı Bozkurtspor formasını giyerken yeni sezonda forma giyeceği yeni takımını da belirlemiş oldu. Gümüş’ün yeni takımı Gülyalı Bozkurtspor ile eski takımı Saraycık Belediyespor aynı grupta yer alıyor.
SAMET KARADAĞ