• Temmuz 29, 2023
  • No Comment
  • 64

Rıza Çalımbay: ”Arabistan Teklifini Reddettim”

Trendyol Süper Lig ekibi Demir Grup Sivasspor’u dört yıl çalıştıran ve yeni sezon öncesinde görevi bırakan tecrübeli teknik adam Rıza…

 Rıza Çalımbay: ”Arabistan Teklifini Reddettim”

Trendyol Süper Lig ekibi Demir Grup Sivasspor’u dört yıl çalıştıran ve yeni sezon öncesinde görevi bırakan tecrübeli teknik adam Rıza Çalımbay, Suudi Arabistan Ligi’nden teklif aldığını ancak kabul etmediğini söyledi.

Beşiktaş ile özdeşleşen bir isim olan ve ‘Atom Karınca’ lakabıyla önce futbolcu ardından teknik direktör olarak Türk Futbolu’na iz bırakan Rıza Çalımbay, yeni sezonda herhangi bir takım çalıştırmıyor. Uzun süredir görev yaptığı Demir Grup Sivasspor ile yollarını sezon biter bitmez ayıran Çalımbat, beIN Sports’a yaptığı açıklamada kendisine gelen teklifi açıkladı.

Teknik Direktör Rıza Çalımbay, Suudi Arabistan’dan menajer aracılığıla teklif aldığını söylerken hangi takımın kendisine teklifte bulunduğunu açıklamadı. Çalımbay ayrıca bu teklife hayır yanıtı verdiğini belirtti. Rıza Çalımbay ayrıca Demir Grup Sivasspor’da görev aldığı dönemde Beşiktaş veya Milli Takımdan teklif gelmesi halinde önlerini açmak için söz verdiklerini söyledi. Rıza Çalımbay’ın yeni sezonda çalıştıracağı takım merak ediliyor.

Sivasspor’a farklı dönemlerde toplam 7 yıl hizmet eden Rıza Çalımbay, Demir Grup Sivasspor kariyerinde 186 maçta 77 galibiyet, 51 beraberlik ve 58 mağlubiyet almıştı.

SAMET KARADAĞ

Related post

Tecrübeli Teknik Direktör’den Beklenen Ayrılık !

Tecrübeli Teknik Direktör’den Beklenen Ayrılık !

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Demir Grup Sivasspor’da tecrübeli teknik direktör Rıza Çalımbay, sezonun bitmesinin ardından takımdan ayrıldı. Demir Grup Sivasspor’da…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir