Özel Ordu Umut Hastahanesi Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele edecek olan Gülyalı Turnasuyuspor, yeni sezon öncesinde hazırlıklarını dolu dizgin sürdürüyor.

Geçtiğimiz sezon ligde Play-Off’a çıkan ve rakiplerini bir bir yenerek finale kadar gelen Gülyalı Turnasuyuspor, final maçında Kabadüz Belediyespor’a kaybederek şampiyonluğu kaçırmıştı. Yeni sezon öncesinde yaptığı kongre ile genç bir yönetim oluşturan Gülyalı Turnasuyuspor, teknik heyeti de değiştirmiş ancak takımı şampiyonluk yapan birçok isimle yeniden anlaşmıştı.

Yeni sezonda Gülyalı Turnasuyuspor’un çiçeği burnunda yönetimi takımı Şükrü Bekiroğlu ve Oğuz Aksu’ya emanet ederken, Mavi-Beyazlı ekip hazırlıklarına devam ediyor. Gülyalı Turnasuyuspor, Spor Toto Altınordu Tesisleri’nde yaptığı antrenmanlarla yeni sezona hazırlanıyor.

Gülyalı Turnasuyuspor, 2022-2023 sezonunda Özel Ordu Umut Hastahanesi Ordu 1.Amatör Lig’de A Grubu’nda Adem Aksoy Boztepespor, Eskipazarspor, Merkezspor, Gölköyspor, Galataspor, Mesudiyespor, Perşembespor, Doğaspor ve Perşembespor ile mücadele edecek.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!