- Mart 14, 2024
- No Comment
- 417
Gülyalı Turnasuyuspor Genç Futbolcuyu Kaptı
Ordu 1.Amatör Lig ekibi olan ve bu sezon 3.Lig ekibi 52 Orduspor Futbol Kulübü altyapısına oyuncu gönderen Gülyalı Turnasuyuspor, aynı…
![Gülyalı Turnasuyuspor Genç Futbolcuyu Kaptı](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2024/03/CF7BA02A-DA15-4A93-B46F-B271947705D6.jpeg)
Ordu 1.Amatör Lig ekibi olan ve bu sezon 3.Lig ekibi 52 Orduspor Futbol Kulübü altyapısına oyuncu gönderen Gülyalı Turnasuyuspor, aynı takımdan 2006 doğumlu Deniz Yeşiltepe’yi kadrosuna kattı.
2023-2024 sezonunda görece daha kısıtlı kadro kuran ve B Grubu’nda üçüncü sırada yer alarak Play-Off oynama başarısı gösteren Gülyalı Turnasuyuspor, Play-Off Grup aşamasında son maç öncesinde Çeyrek Finali garantiledi.
Gülyalı Turnasuyuspor kritik Kumruspor maçı öncesinde ise 3.Lig ekibi 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Deniz Yeşiltepe ile anlaştığını açıkladı. Antrenmanlara başlayan genç ismin lisans işlemleri ise kısa sürede tamamlanacak.
1461 Trabzon Futbol Kulübü’nde futbola başlayan ve daha sonra 52 Orduspor Futbol Kulübü altyapısına transfer olan 2006 doğumlu futbolcu kariyerinde artık Gülyalı Turnasuyuspor forması giyecek. Deniz Yeşiltepe, 52 Orduspor Futbol Kulübü ile Akademi U17 Ligi’nde 15 maça çıkmıştı.
SAMET KARADAĞ