Orduspor’da Başkan Hamdi Işık’a Pastalı Sürpriz
Orduspor’da Pazar günü oynanacak olan kritik Fatsa Yaşamspor maçı hazırlıkları sürerken, Devlet Su İşleri Tesisleri’nde konaklayan takımı ziyaret eden Kulüp…
![Orduspor’da Başkan Hamdi Işık’a Pastalı Sürpriz](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2024/03/Hamdi-Isik.jpeg)
Orduspor’da Pazar günü oynanacak olan kritik Fatsa Yaşamspor maçı hazırlıkları sürerken, Devlet Su İşleri Tesisleri’nde konaklayan takımı ziyaret eden Kulüp Başkanı Hamdi Işık’a doğum günü sürprizi yapıldı ve Işık’ın doğum günü pasta ile takım halinde kutlandı.
Geçen sezon Ordu 2.Amatör Lig’de şampiyon olduktan sonra 1.Amatör Lig’de yer edinen ve kayyum başkanı Hamdi Işık’ın sezon başında yapılan Genel Kurul’da başkanlık görevine gelmesinden sonra şampiyonluk hedefine kitlenen Orduspor, B Grubu’nu zirvede tamamlamıştı. Orduspor, Play-Off Grup etabında ilk iki maçta dört puan alırken son iki maçta ise iki mağlubiyet alarak moraller iyice bozulmuştu.
Orduspor’da hafta başından itibaren kritik Fatsa Yaşamspor maçı hazırlıkları devam ederken, takım halinde Kulüp Başkanı Hamdi Işık’ın doğum günü kutlandı. Orduspor’da takım Efirli’de yer alan Devlet Su İşleri Tesisleri’nde konaklarken takımı ziyaret eden başkan Hamdi Işık’a doğum günü kutlaması yapıldı. Orduspor’da teknik heyet ve futbolcularla bir araya gelen Kulüp Başkanı Hamdi Işık’ın doğum günü pasta ile kutlandı ve takım Fatsa Yaşamspor maçı öncesinde morallendi.
Devlet Su İşleri Ordu Şube Müdürü Mehmet Kurul’un da yer aldığı Orduspor Kulübü Başkanı Hamdi Işık’ın doğum gününde, takım Pazar günü oynanacak olan Fatsa Yaşamspor maçını kazanma sözü verdi.
SAMET KARADAĞ